Avukatlık Hizmetleri

Hızlı İletişim

  Yardım Mı Lazım?

  Lütfen, bizimle iletişim kurmak için rahat hissedin, bir iş günü içinde size döneceğiz.

  info@legalter.net
  +90 (533) 399-3988

  Avukatlık Hizmetleri

  Legalter, bir avukat ortaklığıdır. Bu nedenle Türkiye içinde yada yurtdışında ihtiyaç duyulan yasal danışmanlık hizmetleri konusunda etkili çözümler sunmaktadır. Leglater bünyesi altında farklı branşlarda çalışan avukatlar tarafından Ticari Şirket Hukuku, Şiret Birleşmeler, Aile Hukuku, Uluslararası Ticaret, Aile Hukuku, Yatırım Danışmanlığı ve Ceza davalarında müvekkilerimize danışmanlık sunulmaktadır.

  LegAlter Avukat kadromuz, alanında uzman ve tecrübeli bir ekiptir. Ekip çalışması ve bireysel çalışmaları ile yasal danışmanlık almak istediğiniz alanlarda sizlere etkili yasal danışmanlık sunmaktadır. Bu nedenle de her zaman yüksek oranda müvekkil memnuniyeti ile tanınan ve prestijli bir ekip haline gelmiştir.

  Legalter Avukat kadrosu ile Türkiye’de ya da yurtdıında ihtiyaç duyulan tüm yasal danışmanlık hizmetleri sunulmaktadır. Prestijli avukat kadromuz Uluslararası Ticaret Hukuku, Ticari Şirketler Hukuku, Aile Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Ticaret Hukuku, Miras Hukuku ve Ceza Hukuku alanlarında nitelikli ve etkili danışmanlık hizmeti sunmatadır. Ticari irketlere düzenli yasal danışmalıkta sunmaktadır.

  YASAL SÜREÇ TAKİBİ

  Farklı bir yasal danışmanığa hazır mısınız?

  Şimdiye kadar bilfiğiniz ve tecrübe ettiğiniz hukuki danışmanlıkları unutun ve sizde Legalter ailesinin parçası olun!

  360 Derece Yasal Danışmalık ile Tanışın!

  Ticari şirket daışmanlığı ve bireysel hukuki danışmanlıkta her alanda profesyonel desteklerimiz ile ``iyi avukat nasıl bulunur?`` sorusuun aklınızdan çıkartın!!

  Legalter bünyesinde tek gayret ve amacımız, müvekkilerimizin talep ettiği ve ulaşmak istediği haklarının korunması yasalar önünde de adil olarak haklarını kullanabilmesidir. Bu sebepledir ki amacımız hak kaybına neden olan her harkete, fiil yada eyleme karşı yanınızda olmak istiyoruz.

  • Yerli ve yabancı şirketlere yasal danışmanlık
  • Dava vekilliği
  • Özel hukuk alanında dava takibi
  • Ceza davalarında dava takibi

  • Yabancı ülke mararlarının Türkiye’de tenfizi
  • Velayet davası açılması
  • Gayrimenkul Hukuku
  • Uluslararası Ticaret Hukuku

  First Card Title

  A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.

  Second Card Title

  A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.

  Yasal Danışmanlık Kapsamları

  Türkiye ve Avrupa Birliği sınırları içerisinde özel hukuk alanında yasal danışmanlık ve avukalık hizmetlerinin sağlanması ve ayrıca yasal olarak davanızın değerlendirime çalışması yapılmaktadır. Yasal danışmanlık kapsamında doğru ve sonuç odaklı hizmetlerimiz ile daha hızlı geri dönüşler almanız amaçlanmaktadır.

  Uluslararası Ticaret Hukuku

  Türkiye ve yabancı ülkelere kayıtlı ticari şirketler ile yapılacak anlaşmaların ve ortaklıkların yönetilmesi, yasal danışmanlık ile hukuki bir zeminde ticari adımların atılması hedeflenmektedir.

  Ticari Şirketler Hukuku

  Local ve yurtdışı merkezli şirketlerin birleşmesi ve ortaklık süreçlerinin yönetilmesi, yabancı ve yerli şirketin birlikte farklı bir şirket kurması gibi vb. çalışma alanlarında yasal danışmanlık ve ayrıntılı süreç yönetimi yapılmaktadır.

  Miras Hukuku

  Türkiye içerisinde mülkü bulunan yabancıların vasiyetname yada miras dağılımı kararlarının tenifizi ile yasal mirasçılarına tapu devirlerinin sağlanması, dava sürecini takibi ile menkul ve gayrimenkul malların tapu tescilinin yapılmasını kapsamaktadır.

  Aile Hukuku

  Yurtdıındaki gerçekleşen boşanmaların ve velayet davalarının Türkiye’de tenfizi(Tanınması) ya da Türkiye’de yabancı uyruklu vatandaşların Aile Hukukundan kaynaklanan davaların açılması ve yasal süreçlerin takip edilmesi ve avukatlık hizmetlerini sunulmasıdır.

  Gayrimenkul Hukuku

  Gayrimenkulden kaynaklanan yasal uyuşmazlıklarda hukuki problem tespiti, yasal danışmnlık ve dava sürecinin takip edilerek mülkiyet hakkının korunması hizmeti sağlanmaktadır.

  Ceza Hukuku

  Türkiye’de yada yurtdışında bir Türk vatandaına karşı işlenen suçlardan dolayı, yetkili makanlamara suç duyurusunda bulunma ve ceza davalarının başlatlması ya da yurt dışında verilen hükümerin Türk Mahemelrince tanınması için yapılacak çalışmalar kapsamaktadır.
  YASAL ANALİZ

  YASAL ANALİZ

  Yasal danışmanlık almak istediğiniz alanda raporumuzu hazırayalım ve isteğinize göre dava sürcini takip edelim.

  DAVA TAKİBİ

  DAVA TAKİBİ

  Yasal danışmanlık analizinden sonra yasal makamlarda taleplerinizin gerçekleşmesi için gerekli tüm davaların açılmasını ve sonuçlandırılamsını yönetelim.