Yatırım Danışmanlığı

Hızlı İletişim

  Yardım Mı Lazım?

  Lütfen, bizimle iletişim kurmak için rahat hissedin, bir iş günü içinde size döneceğiz.

  info@legalter.net
  +90 (533) 399-3988

  Yatırım Danışmanlığı

  Legalter, bir avukat ortaklığıdır. Bu nedenle Türkiye içinde yada yurtdışında ihtiyaç duyulan yasal danışmanlık hizmetleri konusunda etkili çözümler sunmaktadır. Leglater bünyesi altında farklı branşlarda çalışan avukatlar tarafından Türkiye’de yatırım yapmak isteyen yatırımcılara yasal danışmanlık ve resmi makamlarda takipleri yapılmaktadır.

  LegAlter Avukat kadromuz, bireysel ve ticari yatırımların planlanması, yönetilmesi ve yatırımlardan en yüksek kararın elde edilmesi için var ücüyle çalışmaktadır. Yatırımcıların aradıkları kar ve yüksek gelir ortamını sağlamaktadır.

  Legalter bünyesi içinde ticari yatırımlarda menku ve gayrimenkul yatırımların sağlanması, fabrikaların teşvk kapsamında inşa edilmesi ve devlet teşviklerinden yararlanabilmesi için gerekli adımları atılması sağlanmaktadır. Bu alanda çalışan ekibimiz tüm bu teşvikleri raporlamakta ve en iyi lokasyon ile ticari yatırımları düşük masraf, yüksek gelir sağlayacak şekilde planlamaktadır.

  YATRIM PLANLAMA STRATEJİSİ

  Ticari Yatırımlarınızı Teşvik Kapsamında Yapmak İster Misiniz?

  Türkiye'de yatırım yapmak isteye yatrımcıların devlet tarafından sağlanan teşvikleri öğrenmek ve bu kapsamda yatırımlarınızı yapabilirsiniz.

  360 Derece Yatırım Danışmalığı ile Tanışın!

  Ticari yatırım danışmanlığı alanında en doğru yatırım alanlarının analizi ve en yüksek geliri sağlayacak yerlerin orataya çıkması için çalışmalarımızı yapmaktayız. Yatırım öncesi ve sonrasında tüm ekibimiz ile her detay değerlendirilmektedir.

  Legalter bünyesinde Türkiye’de yatırım yapmak isteyen yatırımcılara yatırım danışmanlığı sağlanmakta ve yatırım sürecinin bir fiil takipçisi olunmaktadır. Yabancı yatırımcıların Türkiye’nin yatırım teşviklerinden haberdar olması ve faydalanabilmesi adına bu hizmetleri yatırımcılar için ulaşılabilir hale getirmekteyiz.

  • Ticari yatırımlarda vergi muafiyetleri,
  • Türkiye’de şirket kurulumu,
  • Ticari şireket ortaklılıklarının kurulması,
  • Türkiye’de yabancı şirketlere yasal danışmanlık.

  • Bireysel yatırım ile Türkiye’de vatandaşlık edinme,
  • Bireysel yatırım ile oturma izni alınması
  • Ticari şirketlerden hisse alınması,
  • Bireysel arazı temini

  Yatırım Danışmanlığının Kapsamları

  Türkiye içinde bireysel ve ticari yatırmların alt yapı çalışmaları, projelendirilmesi ve gerekli izinlerinin alınarak hayata geçirilmesi adına gerekli tüm yasal süreç takip edilmektedir.

  Bireysel Yatırımcıların Desteklenmesi

  Türkiye sınırları içerisinde yurtdışında yaşayana yabancıların gayrimenkul alımı, şirket ortaklıkları ve şirket kurma süre.lerinin takip edilmektedir.

  Ticari Yatırımarın Yönetilmesi

  Türkiye içerisinde ticari şirketlerin yapmış oldukları ve yapacakları yatırımların planlanması, yönetilmesi ve faaliyete geçirilmesi adına gerekli tüm sürecin gerçekeştirilmesini kapsamaktadır.

  Ticari Şirketlerin Kurulması

  Yurtdışı merkezli şriketlerin ülkemiiz sınırları içerisinde yapacakları şirket kruma veya yerel şirketlerin satın alınması gibi işlemlerin gerçekleştirilmesi ve gerekli alt yapıların sağlanması hedeflenmektedir.

  Ticari Yatırımcılara Teşvikler

  Türkiye büyümekte olan ve kur farkından ötürü yatırımcıların fazlasıyla tercih ettiği bir ülke konumundadır. Yanı sıre hükümet tarafından yatırıma teşviik olması adına bir takım teşviklere sunulmaktadır.
  YATIRIM ANALİZİ

  YATIRIM ANALİZİ

  Yatırım yapmak istediğiniz alanda ayrıntılı bir raporlama ile süreç analizini yapalım ve sizi gitmek istediğiniz yere en kısa yoldan ulaştıralım.

  FİKİRLERİNİZ GERÇEK OLSUN!

  FİKİRLERİNİZ GERÇEK OLSUN!

  Siz düşünün bizde gerçekleştirelim. Size de sadace kontrol etmek kalsın.