Türkiye'de Oturum, İkamet ve Çalışma İzni

Home İkamet&Çalışma İzni

Hızlı İletişim

  Yardım Mı Lazım?

  Lütfen, bizimle iletişim kurmak için rahat hissedin, bir iş günü içinde size döneceğiz.

  info@legalter.net
  +90 (533) 399-3988

  İkamet, Oturum ve Çalışma İzni!

  Legalter, bir avukat ortaklığıdır. Bu nedenle Türkiye içinde ikamet etmek isteyen ya da çalışma izni almak isteyen yabancılara danışmanlık vermektedir. İzin başvurularının öncesinde ve sonrasında yabancılara danışmanlık sunulmaktadır. Gereken tüm evraklar hazırlanmakta ve başvuru gerçekleştirilmektedir. Bu süreçte bilgilerinizi bizimle paylaştıktan sonra tüm süreç eksiksiz olarak takip edilmektedir.

  LegAlter bünyesinde yapılan başvurularda, tüm yasal sürecin avukatlar tarafından takip edilmesi  dolayısıyla en kısa süre içerisinde ikamet izni başvuruları yapılacak ve sonuçlandırılacaktır. Yasal danışmanınız olarak ekip arkadaşlarımız kesintisiz bir hizmet sunacaktır.

  Legalter iikamet ve çalışma izni danışmaları sizlere kesintisiz hizmet sunmak için ikamet izinde başvuru öncesi evrakların hazırlanması, başvuruların yapılması ve sonuç alıncaya kadar işlemlere devam edilmesi planlanmaktadır. Gayrimenkul edinimiyle, ev kiralanması, öğrenci ikamet izni ve iş için ikamet izin süreçleri eksiksiz olarak takip edilmektedir. Ticari şirketlerin yabancı ortaklarının ve çalışanlarının çalışma izinlerinin alınması ve Türkiye’de ikamet şartlarını sağlaması için çalışmalarımız bulunmaktadır.

  İkamet ve Çalışma İzni Başvuru Planlaması

  Farklı bir yasal danışmanlığa hazır mısınız?

  Şimdiye kadar bildiğiniz ve tecrübe ettiğiniz hukuki danışmanlıkları unutun ve sizde Legalter ailesinin parçası olun!

  360 Derece Yasal Danışmalık ile Tanışın!

  Şirket çalışanları yada bireysel ikamet ve çalışma izni başvuruları öncesi ve sonrasıyla tüm süreç eksiksiz takip edilmektedir.

  Legalter bünyesinde tek gayret ve amacımız, yabancıların Türkiye’de yapacakları ikamet izni ve çalışma izinlerinin başvurularının yönetilmesi amaçlanmaktadır. Zira avukatlardan oluşan ekibimiz ile olumsuz sonuçlanan başvurularda talep üzerine dava açılması da söz konusu olmaktadır.

  • 250.000 USD gayrimenkul yatırımı ile ikamet izni
  • Öğrenciler için oturum izni
  • Şirket ortaklığıyla ikamet izni
  • Aileden kaynaklanan oturum izni hakkı

  • Yatırım ile Türkiye’de çalışma izni
  • Yabancı öğrencilere sunulan çalışma izni
  • Yabancı şirketlerin ortaklarının Türkiye’de çalışma izni alması
  • Yabancı şirketlerin istihdam ettirmek istediklere Türkiye’de çalışma izni,

  Yasal Danışmanlık Kapsamları

  Türkiye içerisinde ikamet etmek isteyen ve çalışma izni alarak yasal olarak işe girip hayat kurmak isteyen yabancılara danışmanlık yapılmaktadır. Resmi makamlarda gerekli tüm başvuru işlemleri ve süreç takibi yapılmaktadır.

  250.000 USD Gayrimenkul Alımıyla İkamet!

  Yabancı ülke vatandaşlarının Türkiye’de yapacakları 250.000 USD gayrimenkul yatırım ile ikamet ve oturum izni alınmakta ayrıca Türk Vatandaşlığına başvuru hakkı da kazanılmaktadır.

  Türkiye'de Ticari Şirketi Bulunan Yabancılar

  Türkiye’de iş kurmak ya da ticari yatırım yapmak isteyen gerçek ve tüzel kişilerin sahip olmasından ötürü çalışma iznine başvurmaları gerektiği hatta zorunlu olduğu bu nedenle de çalışma iznine başvuru yapmaları gerekmektedir.

  Kısa Dönem ve Uzun Dönem İkamet İzni

  Türkiye’de ilk defa ikamet ve oturum izni başvurusu yapacak olanlar öncelikli olarak kısa dönem oturum iznine başvurmalarında fayda vardır. Bu dönemler içerisinde gelirlerini ispat etmek zorundadırlar ve bu belgeler dayanaklı olarak sunulmalıdır.

  Çalışma İzni Almak Zor mu?

  Türkiye’de çalışmak isteyen yabancılara şirketler tarafından sponsor olunması ve referans mektubu ile desteklenmesi süreci hızlandıracak ve olumlu sonuç alınmasında fayda sağlayacaktır.

  İkamet İzni İçin Adres Şart mı?

  İkamet ve çalışma izni için resmi bir ikametgah adresiniz olmak zorundadır. Bunu ise kira sözleşmesi ve buna istinaden adres beyanıyla gerçekleştirebilirsiniz.
  BAŞVURU ALANINI BELİRLENMESİ!

  BAŞVURU ALANINI BELİRLENMESİ!

  Yasal danışmanlık almak istediğiniz alanda ve sizin için en doğru başvuru şeklini birlikte belirleyelim.

  BAŞVURU TAKİBİ VE SONUÇ1

  BAŞVURU TAKİBİ VE SONUÇ1

  Başvuruların yapılması ve sonuçlandırılması için tüm sürecin takip edilmesi hatta sonucun olumsuz olması durumunda talep üzerine dava sürecinin takip edilmesidir.