Türk Vatandaşlığı Edinme

Hızlı İletişim

  Yardım Mı Lazım?

  Lütfen, bizimle iletişim kurmak için rahat hissedin, bir iş günü içinde size döneceğiz.

  info@legalter.net
  +90 (533) 399-3988

  Avukatlık Hizmetleri

  Legalter, bir avukat ortaklığıdır. Bu nedenle Türkiye içinde vatandaşlık  edinmek isteyen tüm yabancılara Türk Vatandaşlığı edinme süreçlerinde yasal danışmanlık sunmaktadır. Yabancıların Türkiye’de vatandaşlık edinmesi gerekli şartları sağlamaları halinde tüm yasal süreç takip edilmekte başvuruları yapılmaktadır.

  LegAlter Avukat kadromuz, Türk Vatandaşlığı ediniminde size en uygun yol haritasını çıkartıp başvuru işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bu başvuru yollarından en kesin ve kolay olan başvuru yolu Türkiye’de 250.000 USD gayrimenkul yatırımıyla edinilen taşınmazdan ötürü vatandaşlık kazanma yoludur. Bu yol şartları ve belgeler sağlandığından en sıhhatli yol olarak karşımıza çıkmaktadır.

  Legalter Avukat kadrosu ile 250.000 USD doları gayrimenkul yatırımı, ticari yatırım ile 50 kişi ve fazlasının istihdamı veya ikamet yoluyla Türk Vatandaşlığına başvuru hakkı kazanılmaktadır. Vatandaşlık edinme konusundaki tecrübelerimiz ile en kısa ve sonuç odaklı hizmeti sizlere sunmaktayız.

  VATANDAŞLIK BAŞVURU SÜRECİNİN PLANLANMASI

  Farklı bir yasal danışmanığa hazır mısınız?

  Şimdiye kadar bildiğiniz ve tecrübe ettiğiniz yasal danışmanlıkları unutun ve sizde Legalter ailesinin parçası olun!

  360 Derece Yasal Danışmalık ile Tanışın!

  Türk Vatandaşlığı edinimi sürecinde en son ve güncel yöntemlerle sizlere hizmet sunmak için hazırız.

  Legalter bünyesinde tek gayret ve amacımız, müvekkillerimizin talep ettiği ve ulaşmak istediği haklarının korunması yasalar önünde de adil olarak haklarını kullanabilmesidir. Bu sebepledir ki amacımız hak kaybına neden olan her harekete, fiil yada eyleme karşı yanınızda olmaktır.

  Yasal Danışmanlık Kapsamları

  Türkiye ve Avrupa Birliği sınırları içerisinde özel hukuk alanında yasal danışmanlık ve avukalık hizmetlerinin sağlanması ve ayrıca yasal olarak davanızın değerlendirime çalışması yapılmaktadır. Yasal danışmanlık kapsamında doğru ve sonuç odaklı hizmetlerimiz ile daha hızlı geri dönüşler almanız amaçlanmaktadır.

  Uluslararası Ticaret Hukuku

  Türkiye ve yabancı ülkelere kayıtlı ticari şirketler ile yapılacak anlaşmaların ve ortaklıkların yönetilmesi, yasal danışmanlık ile hukuki bir zeminde ticari adımların atılması hedeflenmektedir.

  Ticari Şirketler Hukuku

  Local ve yurtdışı merkezli şirketlerin birleşmesi ve ortaklık süreçlerinin yönetilmesi, yabancı ve yerli şirketin birlikte farklı bir şirket kurması gibi vb. çalışma alanlarında yasal danışmanlık ve ayrıntılı süreç yönetimi yapılmaktadır.

  Miras Hukuku

  Türkiye içerisinde mülkü bulunan yabancıların vasiyetname yada miras dağılımı kararlarının tenifizi ile yasal mirasçılarına tapu devirlerinin sağlanması, dava sürecini takibi ile menkul ve gayrimenkul malların tapu tescilinin yapılmasını kapsamaktadır.

  Aile Hukuku

  Yurtdıındaki gerçekleşen boşanmaların ve velayet davalarının Türkiye’de tenfizi(Tanınması) ya da Türkiye’de yabancı uyruklu vatandaşların Aile Hukukundan kaynaklanan davaların açılması ve yasal süreçlerin takip edilmesi ve avukatlık hizmetlerini sunulmasıdır.

  Gayrimenkul Hukuku

  Gayrimenkulden kaynaklanan yasal uyuşmazlıklarda hukuki problem tespiti, yasal danışmnlık ve dava sürecinin takip edilerek mülkiyet hakkının korunması hizmeti sağlanmaktadır.

  Ceza Hukuku

  Türkiye’de yada yurtdışında bir Türk vatandaına karşı işlenen suçlardan dolayı, yetkili makanlamara suç duyurusunda bulunma ve ceza davalarının başlatlması ya da yurt dışında verilen hükümerin Türk Mahemelrince tanınması için yapılacak çalışmalar kapsamaktadır.
  YASAL ANALİZ

  YASAL ANALİZ

  Yasal danışmanlık almak istediğiniz alanda raporumuzu hazırayalım ve isteğinize göre dava sürcini takip edelim.

  DAVA TAKİBİ

  DAVA TAKİBİ

  Yasal danışmanlık analizinden sonra yasal makamlarda taleplerinizin gerçekleşmesi için gerekli tüm davaların açılmasını ve sonuçlandırılamsını yönetelim.